Aktualności związane z nasza branżą

Poniżej prezentujemy informacje związane z badaniami jakości budynków. Przedstawiamy tu m.in. działanie kamery termowizyjnej, którą wykorzystujemy podczas prowadzonych badań.

W dziale aktualności dzielimy się też naszym doświadczeniem związanym z wykonywaną pracą, a także służymy radami w sytuacjach problematycznych. W większości przypadków polecamy wtedy termowizyjne wykrywanie wad budowlanych, ale też informujemy, jak skutecznie usunąć mostki termiczne i poprawić komfort cieplny.

 

RODO - Informacja

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) przekazujemy następujące informacje:

Administratorem Państwa danych jest Spółka NEBI Sp. z.o.o, z siedzibą w Krakowie ul.Piastowska 35  (NIP: 6772376085).

 

Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Państwa prywatności oraz bezpieczeństwie Państwa danych osobowych. Państwa dane przetwarzane są przez nas jedynie w celu świadczenia naszych usług, zapewnienia większego bezpieczeństwa usług, a tym samym wykrywania ewentualnych nadużyć.

Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Zarówno proces gromadzenia danych, jak i bazy danych je przechowujące, zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Nie będziemy wykorzystywać Państwa danych w celach marketingowych. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

Dane zbierane podczas wykonywania usługi

Zamówienie naszej usługi może wiązać się  z pytaniem o: imię i nazwisko, nazwę firmy, adres, miejscowość, NIP, tel. kontaktowy, adres e-mail oraz dane dotyczące formy płatności. Dane te są zbierane w celu potwierdzenia zamówienia oraz wystawienia faktury VAT.

W razie niepodania tych danych usługa nie będzie mogła być świadczona.

Dane zbierane automatycznie

Podczas Państwa wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące tej wizyty, np. Państwa adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego itp.

Gdy kontaktujecie się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail itp., przekazujecie nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail itp.

Dane zbierane podczas realizacji zamówienia będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania od Państwa pieniędzy. Państwa dane mogą być w tym celu przekazane firmie obsługującej nasze finanse.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej oraz do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Państwem, a naszą firmą będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Państwa dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia prawa lub gdy będą wymagały tego przepisy, możemy udostępnić Państwa dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Przetwarzamy dane osobowe wyłącznie przez czas niezbędny dla realizacji zamierzonych celów. 

Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne. W razie niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostawianych przez Państwa w ramach korzystania ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w tym celu.

Jakie są Państwa prawa w stosunku do danych?

Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez Nas Państwa danych osobowych: 

  • prawo dostępu do Państwa danych, w tym uzyskania kopii danych, 
  • prawo żądania sprostowania danych 
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach), 
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, 
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych. 

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) można dodatkowo skorzystać z poniższych praw: 

  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Państwa danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Możecie przesłać te dane innemu administratorowi danych. 

Jeżeli Państwa dane przetwarzane są w oparciu o uzasadniony interes administratora danych, przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. 

W celu realizacji swoich praw prosimy o kontakt z administratorem danych: biuro@nebi.eu

.... Termowizja

Termowizja to nieniszczące badanie pozwalające na zbadanie poziomu emisji ciepła przez różne obiekty, dzięki czemu możliwe jest wykrycie nieprawidłowości, takich jak problemy z mostkami termicznymi, zawilgoceniami czy uszkodzeniami przegród budowlanych. Badania termowizyjne to pomoc zarówno przy remontach budynków, jak i szukaniu usterek oraz przy sprawdzaniu jakości wykonawstwa w nowo powstałych budowlach. Termowizja może być wykorzystywana jako uzupełnienie wykonywanych certyfikatów energetycznych, audytów oraz ekspertyz budowlanych.

 

Dwa zdjęcia Termowizyjne : przed i po remoncie elewacji

termowizja

 

termowizja

termowizja